zapraszamy do kontaktu 883 217 317

witamy na naszej stronie, zapraszamy na szkolenia

Referencje i Rekomendacje

Zobacz co mówią nasi Klienci.

W wielką przyjemnością mogę zarekomendować kursy z okluzji u dr Marcina Jońca w Żyrardowie na których byłam w ciągu ostatniego roku, jedynka i dwójka. Fachowe wyczerpujące podejście do tematu okluzji . Dużo praktycznej wiedzy podpartej intensywnymi ćwiczeniami na „żywym „ pacjencie .  Wielospecjalistyczne podejście do dużych rekonstrukcji. Gorąco polecam.

Adent Anna Kossakowska


 

Doskonale przygotowane szkolenie z doskonałą organizacją części teoretycznej oraz praktycznej . Prowadzący cały czas angażuje do aktywnej  dyskusji jednocześnie przekazując bardzo cenne wskazówki i merytoryczną wiedzę na temat okluzji. Serdecznie polecam to szkolenie nie tylko protetykom ale również ortodontom oraz chirurgom, którzy chcą zaplanować leczenie bez zbędnych niespodzianek.

Joanna Telichowska -  Jakowska


 

Chciałabym serdecznie podziękować firmie FOR DENTIST osobie Pana  dr Marcina Joniec i Pani dr n. med. Emilii Joniec za przeprowadzenie szkolenia z Okluzji i planowania leczenia część I i część  II .

Podczas szkolenia dr Marcin Joniec i dr n.med. Emilia Joniec wykazali się pełnym profesjonalizmem oraz wiedzą z zakresu okluzji. Kurs jest innowacyjny na rynku łączy  spojrzenie protetyka  oraz ortodonty . Dzięki temu szkoleniu będę mogła zaproponować pacjentom najmniej inwazyjne i najbardziej przewidywalne leczenie.

Dr n. med. Marta Gałęska


 

Bardzo wartościowy , rzeczowy i merytoryczny kurs.  Doskonałe przygotowanie zarówno do cześć teoretycznej i praktycznej . Prowadzący dr Marcin Joniec i dr n. med.  Emila Joniec  bardzo zaangażowani  , dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecam zarówno protetykom jak i ortodontom , którzy chcą planować i wykonywać leczenie na najwyższym poziomie.

Monika Bugajska


 

Uczestniczyłam w autorskim szkoleniu modułowym "Okluzja" dr Marcina Jońca. Miałam przyjemność wziąć udział zarówno w 1 jak i w 11 części cyklu. Jestem zachwycona organizacją,
profesjonalizmem i ambitnym podejściem Prowadzącego, a także całej załogi For Dentist do przyjęcia nas, kyrsantów. Z wielką chęcią wezmę udział w części 111. Merytorycznie wykłady mogę określić jako najwyższy poziom, podobnie warszataty praktyczne.
Państwo Joniec wprowadzają przemiłą atmosferę, dzięki czemu nauka idzie gładko i przyjemnie.

Natalia StacheraSzkolenie z „Okluzji i planowania leczenia” na którym uczestniczyłam było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym. Dr Marcin Joniec wykazał się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Prowadzący w sposób zrozumiały przedstawił temat okluzji . Polecam to szkolenie wszystkim protetykom i ortodontom oraz technikom dentystycznym.

Monika Poszwińska


 

Jestem po 2 części z okluzji, po raz kolejny jestem bardzo zadowolona ze szkolenia,  doktor jak zawsze poprowadził kurs bardzo szczegółowo i rzetelnie. Przekazał dużo wiedzy praktycznej oraz usystematyzował wiedzę zdobytą na pierwszej części kursu. 

Marta Pawłowska - Rogala  

zgłoś się

na nasze szkolenia

Zapraszamy lekarzy stomatologów, techników dentystycznych i asystentki stomatologiczne.

Kontakt

Zadzwoń

sprawdź nasze możliwości

For Dentist, ul. Witosa 30, 96-300 Żyrardów

Nr konta: INGBSK O. w Pruszkowie, 16 1050 1924 1000 0092 4088 5161

+48 883 217 317

zostaw nam wiadomość biuro@fordentist.pl

Sprawdź na mapie jak do nas trafić

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.